Aktualności

Ruszają prace związane z modernizacją torowiska w ul. Bydgoskiej

W związku z pracami przygotowawczymi do modernizacji torowiska przy ul. Bydgoskiej, w sobotę 20 lutego 2021 r. w godzinach od 6:00 do 8:00 wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii nr 1 i 2 na odcinku od al. Solidarności i Wałów gen. Sikorskiego do pętli Uniwersytet i pętli Motoarena.
 
Na odcinkach wyłączonych z ruchu tramwajów kursować będą zastępczo autobusy linii nr 51 od Uniwersytetu do al. Solidarności i autobusy linii nr 52 od pętli Motoarena do al. Solidarności.
 
Tramwaje linii nr 1 jadące z osiedla Na Skarpie przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 51 i kontynuować jazdę do pętli przy Uniwersytecie. W kierunku osiedla Na Skarpie tramwaje linii nr 1 rozpoczną kursowanie od przystanku Wały gen. Sikorskiego (przy teatrze).
 
Tramwaje linii nr 2 jadące z Elany przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 52 i kontynuować jazdę do pętli przy Motoarenie. W kierunku Elany tramwaje linii nr 2 rozpoczną kursowanie od przystanku Os. Młodych.